Derince Mutfak Tadilatı

derince mutfak tadilatı

Eski günlerden bu yana ailelerin birlikte en çok zaman geçirdiği mutfaklar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha kolay kullanılabilir hale gelmektedir. Derince mutfak tadilatı ve dekorasyonu konusunda profesyonel ve teknolojik çözümler sunmaktayız. Genellikle ev hanımlarının zamanının büyük bir kısmını geçirdiği mutfaklar; güven, huzur ve aynı zamanda ferahlık hissi vermesi gerekmektedir. Derince’de yaşıyorsanız ve mutfağınızı yenilemek istiyorsanız sizlere en uygun fiyat ve müşteri memnuniyet sunarak hizmet vermekteyiz.

Mutfakta dekorasyonu için neler yapılabilir?

  • Mutfak Genişletme İşlemi

Gayrimenkul sektörünün artmasıyla birlikte Derince ve diğer bölgelerde artık metrekareler yetersiz gelerek, mutfakların büyütülmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Derince mutfak büyütme işlemleri için internet sitemizde iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mutfak genişletme işlemi, profesyonel ekip tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmalıdır. Bu konu hakkında bilinçsiz işlem yapan ustalar mutfaklarda daha çok hasarlara enden olmaktadır. Derince mutfak tadilatı konusunda yıllarca hizmet veren ekibimiz konusunda tecrübeli ve gerekli bilgi birikimine sahiptir.

  • Mutfak Dolabı Tadilatı

Derince mutfak dolabı tadilatı konusu ile ilgili bölgede yüzlerce kişiye hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Hazır mutfak dolapları veya sizin istekleriniz doğrultusunda tarafımızca üretimi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları alt ve üst olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra bazı özel bölgelerde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim ve montaj yapılmaktadır. Derince mutfak tadilatı konusunda bizi arayarak uzman ekibimizi ücretsiz keşif için çağırabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyat

Evin Yapı İnşaat ve Dekorasyon olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Bununla birlikte sektörde rekabet ettiğimiz diğer markaları inceleyerek en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Hemen fiyat teklifi almak ve ücretsiz keşif için teknik servis çağırmak istiyorsanız, 0 533 261 19 39 telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.