Gebze Dekorasyon

Gebze Dekorasyon
08Şub, 2018

Evim Dekorasyon firmamız, Gebze ve yakın bölgelerinde genel olarak dekorasyon üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Gebze dekorasyon konusunda anahtar teslim tadilat ve yapı işleri ile ilgili profesyonel çözümler sunmaktadır. Konusunda yıllardır hizmet veren hiç değişmeyen kadrosu ile birlikte, tamamen müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Dekorasyon konusunda müşterilerimize temiz ve titiz çalışmalar gerçekleştirerek, modern dekorasyonu evlerinize yansıtıyoruz. Gebze dekorasyon ekibimiz sektörde gelişmeleri yakından takip ederek, son popüler konular üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Gebze dekorasyon konusunda bölgede birçok yeniliği müşterilerimiz ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Profesyonel ve müşteri odaklı

Firmamızın kuruluş gününden bu yana amacımız, müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve bunun yanı sıra nasıl daha fazla memnun edebiliriz konusu üzerinde çalışmaktır. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz referanslarımız ile birlikte, bölgede en çok tercih edilen dekorasyon firması olduk diyebiliriz.

Mutfak, banyo, su tesisatı, duvar kağıdı, gergi tavan ve dekorasyon ile ilgili evinizi güzelleştirip, istediğiniz gibi düzeltebileceğiniz hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteli ürün ve ekipmanlar kullanarak yapılan işi daha profesyonel hale getirmekteyiz. Tadilat konusunda bölgenin en iyi ustaları ve ekipmanlarına sahip olmanın da ayrı bir gururunu yaşamaktayız.

Gebze dekorasyon konusunda müşteri temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde müşteri temsilcilerimizden sunduğumuz tüm hizmetlerle ilgili, fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte Hizmetlerimiz bölümünden, sunduğumuz diğer hizmetler ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. 0 533 261 19 39 WhatsApp üzerinden anlık olarak mesaj gönderebilir ve teknik ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Dekorasyon konusunda hayalinizi bize söyleyin, geri kalan işleri bize bırakın.

Dekorasyon ve diğer sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili isteklerinizi ve hayallerinizi bize belirtin, zamanında teslim ve uygun fiyat garantisi ile işleri bitirelim. Deneyimli personelimiz, ücretsiz olarak keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sadece Gebze dekorasyon değil, diğer yakın olan tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

 

Şimdi Ara