+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Çati Tadilati

izmit-cati-tadilatEvim Kocaeli Dekorasyon olarak;

Sizlere sunduğumuz Çatı tadilatı hizmetimizle bina tavanlarınızı kesin olarak ve garantili olarak teslim etmekteyiz.

Mevcut kurulumu yapılmış endüstriyel bölgelerin, depolar, fabrikalar, kapalı spor salonları gibi binaların çatılarındaki kaplamalar (Sandviç panel, trapez sac, atermit gibi bölgeleri) yağmur, fırtına, rüzgâr, gibi doğa olaylarından sonra sorunlar yaşanabilmektedir. Çatınızın oluşan sorunlarını kalıcı olacak şekilde garantili olarak çözüme kavuşturmaktayız.

Çatı tamiratı hizmetimizde bina tavanlarınızı kesin olarak ve garantili olarak teslimini yapmaktayız.

Başlıca Çatı tadilatları:

 • Bina Çatı Tamiri
 • Depo veya Hangar Çatısı Tamirleri
 • Askeri ve Devlet Binaları Tamiratları
 • Kapalı Spor Salonları Çatısı Tamiri
 • Endüstriyel Bina Çatılarının Tamir İşlemleri
 • Fabrika Çatısı Tamiratı
 • Gümrük Binaları ve Ambarlar
 • Hastaneler

ÇATI TADİLATI NASIL YAPILIR

Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Çok fazla hasar almış, tadilat yapılsa bile verim alınamayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Çatı tadilat uygulamasına başlamadan önce baca sıvaları, baca dipleri, çatı iskeleti, su dereleri vb. Çatı bölümleri uzman ekibi personelleri tarafından en ince detaylara kadar dikkatlice araştırılmalıdır. Çok fazla zarar görmüş, tadilat işlemi yapılsa dahi verim alınamayacak vaziyette olan çatıların tadilatının yapılmasının yerine, doğru ayrıntıların içinde olması koşulu ile yeni bir çatı yapılması daha doğru olmuş olur.

Kiremit Çatı Kaplamalarının Tadilatının yapılması

Kiremitlerin döşenmesi uygulamasının yapılabilmesi için çatıda mertek denilen döşemenin üstüne kiremit altı tahtasının çakılması ve bu tahta kaplamaların üstüne de nitelikli olacak şekilde bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmelidir. Serilen bu örtü kiremitlerden sızma ihtimali olan suyun aşağıya geçmesini önlemek için kullanılır. Çatı kiremitleri tek tek detaylıca kontrol edilerek kırılan kiremitler yenisi ile değişme yapılmalıdır. Bakım ve kontrol zamanlarında kiremitlere hasar vermeyecek şekilde üstünde gezilmesine dikkat edilmelidir.

 • Baca Diplerinin Tadilatı: Baca dipleri görevi çeşitli su geçirmez izolasyon malzemeleri vasıtasıyla su sızmalarına karşı koruma ve önlem sağlamaktadır. İzolasyon malzemeleri hava koşullarının da tesirleriyle zarar verebilir, belirli dönemlerde baca dipleri kontrol
 •  olasyon yeteneğini kaybetmiş olabilir bunun için de veyahut kaybetmek üzere olan malzemelerin yenisi ile değiştirilmesi gerekir.
 • Çatı İskeleti Tadilatı: Taşıyıcı sistemlerinin tahtadan yapıldığı çatılarda dış etkenlerin sebebi ile git gide çürüme, kırılma, esneme vb. zararlar görülebilir. Bunun sonucunda da çatı sistemi kendisinden istenen görevi tek başına yerine getiremez, bu tip hasarlar çatı çöküntülerine dahi sebep olabilir, hasarlı çatı iskeleti, mutlaka personeller aracılığıyla kesinlikle yenisi ile değiştirilmelidir.
 • Su İzolasyon Örtüsü: Yırtılma yıpranma delinmenin görülebildiği su izolasyon örtüleri çatı yalıtım malzemelerinin standardına uygun olabilen yeni malzemelerle değiştirilmelidir.
 • Su dereleri: Dereler su yalıtım membaın ya da sürme asalı çatı yalıtımı malzemeleriyle tamamen kaplanmalıdır. Dereler gözden geçirilmesi gereken yırtılan yada membaınlar yenisi ile değişimi olmalıdır.
 • Çatı Tamiri Ücretleri: Çatı tamiri ücretleri için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Size %100 En iyi Ücret ve kullanılacak olan iş ve malzemenin de Kalite Garantisi vermekteyiz.
Şimdi Ara