+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

PVC Kapı ve Pencere

izmit-pvc-kapi-pencerePVC Kapı ve Pencere

Evim Kocaeli Dekorasyon olarak mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmanız için PVC kapı ve pencere çözümlerinde tüm markaya sahip ürünlerin tüm tadilat, dekorasyonlarında sizler için kaliteli hizmet vermekteyiz.

Günümüzde gürültülü hayat alanlarında, mekân ve yerlerin akustik izolasyonu büyük önem arz etmektedir. PVC pencere ve kapılar yüksek izolasyonlarıyla daha sıhhatli bir etraf ortamı oluşturmaya ek olarak uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin azalmasında %100 geri dönüşüm ve yine işlene bilirlik özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır.

  • Neden PVC Pencere Tamiri? : İzolasyon bir pencerenin olmazsa olmazlarından birisidir. Teknik bilgilere göre, hanenizin en çok ısı ve gürültü problemi yaşanan bölümleri pencereler ve cam yüzeyleridir.
  • Eskimiş, işlev görmeyen veya düşük kaliteye sahip pencerelerinizin tadilatı bilhassa kış aylarında ısınma giderleriniz de tasarruf sağlayarak size büyük oranda geri dönüşüm sağlayacak ve hanenize önem ve değer katacaktır.

Size ve etrafınıza karşılığını ödeyen bir yatırım; Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri! Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, Mükemmel ve Yüksek Performans için tasarlandı ve üretildi. Önceliği sadelik ve şıklık olan Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, alanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonu ile mükemmel derecede uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileriyle klasik ve çağdaş tarzın izlerini taşımaktadır.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekânlarınızın değerine değer katar, konforunuzu ve rahatınızı fazlasıyla artırır. Mükemmel izolasyon, maksimum düzeyde akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından dolayı, tüm mekanları sıhhatli tutan hava şartlarına uygun olacak şekilde, benzersiz bir savunma yaratır.

PVC Kapı ve Pencere Tadilat Zamanı

Bulgu: PVC kapı ve pencere değişimi istediğiniz alanın pencere ve kapı ölçüleri alınarak pvc marka tercihi yapılır.

Proje: İsteklerinize bakılarak PVC kapı ve pencere projemizi bizler oluştururuz.

Öneri: Projenin oluşturmasından sonra ayrıntılı önerimizi size sunarız.

Uygulama: Öneri onayı ile beraber PVC kapı ve pencere yenilemesi sözleşmenin yapılmasının ardından projeye başlarız.

Teslimat: Belirlenen tarihte proje biter bitmez müşterimizin değerlendirmesine sunar ve komple PVC kapı ve pencere projemizin teslimini yaparız.

PVC kapı ve pencere işlemlerinizde her vakit 1.sınıf malzeme ve markaları tavsiye ve tercih etmekteyiz.

Evim Dekorasyon olarak proje oluşumundan anahtar teslimine kadar yapılan işlemlerde tasarım, tamirat, iç dizayn, onarım, tadilat, dekorasyon uygulamalarında %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

PVC Tadilat işleri

  • Menteşe Değişimi
  • Sineklik Değişimleri
  • Ayar işleri
  • Pencere Düşme işleri
  • Çift Açılım Dönüşümü
  • Conta ayarları
  • Kapı Düşme işleri
  • Kışlık Kalın Conta ( P05) Değişimi

 

Şimdi Ara