+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Yıllardır ısıtma ve soğutma sistemlerinde hizmet veren firmamız tarafından sizlere hizmet verilmektedir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışmakatadır. Kocaeli Klima Servisi olarak Klima sisteminde meydana gelebilecek arızaları gidererek sizleri mutlu etmek bizim en büyük amacımızdır. Sıcak yaz günlerinin gelmesiyle birlikte uzun süredir çalıştırmaya ihtiyaç duymadığınız klimalarınıza bakım yaptırmak gereklidir.

Klimalarınız, önceden aldığınız önlemler sayesinde ileride meydana gelebilecek arızaların önüne geçebilirsiniz. Aldığınız klima firması servis elemanları tarafından sizlere önerilen periyodik bakımları mutlaka yaptırmalısınız. Eğer yaptırmazsanız kullandığınız klimanızın verimliliği azalabilir ve bununla birlikte  evinizi ya da bulunduğunuz mahalli ısıtıp ya da soğutamazsınız ayrıca ileride daha büyük arızanın da oluşmasına sebep olursunuz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için klimalarınıza zamanında periyodik bakımlarını yaptırınız.

Uzun dönem sonunda kullanmadığınız klimanızı açtığınızda burnunuza kötü bir koku gelebilir veya klimanız normal sesten farklı bir ses çıkarabilir ya da verimli ısıtma ya da soğutma yapamayabilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda bir an evvel firmamızı arayarak klimanıza bakım yaptırmalısınız. Firmamız klima ile ilgili her türlü arıza problemlerinizde sizlere destek olmak için hizmet vermektedir. Herhangi bir klima arızasının oluşması durumunda firmamıza ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Klima servisi olarak bölgemizde bulunan her türlü klimalara (airfel klima servisi, mitsubishi klima servisi, lg klima servisi vb.) servisimiz bulunmaktadır. Firmamıza ulaşarak, sorunu danışmanımıza anlatmanız yeterli olacaktır. Danışmanımız sizin adınıza yeni kayıt açarak, daha önceki dönemlerde takip edilmek üzere kayıt edecektir.

Firmamızın sizlere sunduğumuz teknik destek için maddi olarak büyük meblağlar talep etmemektedir. Bizler en az sizin kadar cebinizi düşünmekteyiz. Bu yüzden masrafları en aza indirgeyerek sizlerin mutluluğunu katlamak istiyoruz. Firmamız tarafından klimalarınıza yaptığımız periyodik bakım ya da gerekli arıza onarımları sonrasında klimanızı yeni alınmış cihaz gibi kullanabilecekisiniz. Klimalarınızı uzun yıllar verimli bir şekilde kullanmanız için tavsiye edilen aralıklar içerisinde bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızın deneyimli kadrosu ile sizlere klimalarınızın uzun süreli kullanımı için gerekli tavsiyeleri veriyoruz. Klimalarınızın daha uzun süreli ve daha etkin çalışması demek sizlerin daha huzurla evinizde bulunmanız demektir.

27 Mayıs 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara