+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Alçı Sıva

Kocaeli Alçı Sıva

Kocaeli Alçı Sıva

İnsanların barınma ihtiyaçları en ilkel zamandan beri sürmektedir. Zaman içinde bu ilkel yapılar gelişmiş ve yerini yeni modern devasa binalara bırakmıştır. Teknonojinin gelişmesiyle birlikte yapılar daha düzenli bir hal almaya başlamıştır. İnsanların barınma ihtiyaçları artık sadece ihtiyaç olmaktan çıkıp aynı zamanda bir zevk ve tercihlerini gösterme unsurunu olarak da işlev görmeye başlamıştır. İnsanlar artık yapılarda sanat zevklerini de ortaya çıkarmaya başlamıştır. Binaların görünüşleri önem arz etmeye başlamıştır. İnsanlar bu zevklerini simetrik yapılarla renklerle dış dünyaya yansıtmışlardır. Yapıların dışlarında ve içlerinde yeni sistemler boyalar aranmaya başlamış düz boyadaki göz bozan kabarıklıkların giderilme yolları aranmıştır. Zamanla alçı sıva bulunmuş ve alçı sıva ile pürüzsüz duvarlar elde edilmiştir. Evlerde göz zevki artmış ve insanlar arasında alçı sıva sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

Kocaeli Alçı Sıvanın Avantajları

Alçı Yangından Korur

Alçı su taşır. Yangında ısıya maruz kaldığı zaman suyunu atarken aynı zamanda ortamdan ısı alır. Bu sırada tamamen kavrulan üst tabakadaki alçının temin ettiği izolasyon sıva altında da ısının yükselmesini önler.1766 yılındaki Londra yangını sonucunda yapılarda gözlenen koruyuculuğu sayesinde, Avrupa’ da bir çok ülkede, kullanımı zorunlu hale getirilmiştir.

Alçı sıva kullanılarak yapılan yapılar ısı iletiminin uygun olmasının avantajıyla mekanda enerji tasarrufu sağlayarak mekandaki konforun bozulmamasını sağlar

Alçı sıva kullanılan binaların yükü hafiflemektedir. Bunun sonucunda deprem güvencesi için alçı sıvalı binalar başlı başına bir avantaj olacaktır.

Alçı sıva Doğal Klimadır

Alçının sıvanın mikroskobik boşlukları vardır, sobanızı yaktığınızda duvarların hemen ısınmasını sağlar. Odanızı kışın sıcak, yazın serin tutar. İç mekanlarda oluşan rutubeti çabucak emer, hava kuruyunca da ortama iade eder.

Kocaeli alçı sıva yeni yapılarda sizi yalnız bırakmıyor.

Kocaeli alçı sıvada buna kayıtsız kalmayarak en güzel renkler ve kaliteli malzemeler kullanarak mükemmel şekilde alçı sıvalar üretmeye başlamıştır. Bu bağlamda müşterilerimizi memnun etme çabasın içinde kaliteli ve dayanıklı alçı sıvalar üreterek her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Kocaeli alçı sıva ile duvar yüzeylerinin sağlam olmasını ve pürüzsüz görünmesini kocaeli alçı sıva ile sağlayabilirsiniz. Kocaeli alçı sıva size dayanıklı malzeme sunarak işçiliği en aza indirmektedir. Yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz alçı sıvalar sunmaktadır.

Alçı Sıva Dayanıksız Mı ?

Alçı sıvanın dayanıksız olduğu düşünülmesine rağmen bunun tam aksini kanıtlayacak kalitede alçı sıvalar üreterek siz müşterilerimize sunuyoruz. İşçilik maliyetlerinin azalmasını sağlıyoruz. Gerekli kalitedeki ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kocaeli alçı sıva ile binanızı depreme karşı koruyabilir duvarlarınıza muhteşem düzlüğü katabilirsiniz. Misafirlerinizin duvarlardan gözünü alamamasını sağlayabilirsiniz.

26 Mayıs 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara