+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Asma Tavan

Kocaeli Asma Tavan

Kocaeli Asma Tavan

Kocaeli asma tavan iç mekanlarınıza dekoratif bir görünüm katmanın yanı sıra aynı zamanda izolasyon amaçlı da kullanılabilir. Bunun için ses izolasyonu ve ısı izolasyonu için de uygulamalar yapılmaktadır. Sadece estetik olarak da yaptırabileceğiniz gibi aynı zamanda tavada kötü bir görüntü varsa ve hoşlanmadığınız bir görüntü varsa bunu kapatmak amaçlıda asma tavan tercih edebilmektesiniz. Bunlara örnek olarak tesisat, boru vs olabilir.

Kocaeli Asma Tavan sadece evlerde değil özellikle daha modern ve güzel hale getirilmek istenen her mekanda asa tavan kullanılabilmektedir. Örneğin otellerde, iş yerlerinde toplantı salonlarında bekleme salonlarında, kamu hizmet binalarında, sadece estetik amaçlı olarak açık mekanlarda asma tavan uygulamaları yapabilmektedir. Bu sebepten ötürü ihtiyacınız olan her alan için farklı çözümle üretebilecek olan ekibimiz sayesinde mekanınızı daha güzel ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bilmelisiniz ki asma tavanlar kartonpiyer veya kemer uygulamaları gibi değildir. Çok daha profesyonellik ve işinde çok iyi olmayı gerektirir. Bu sebeple uygulamayı yapacak olan kişilerin işlerinde usta olmasını ve ürünlerinde kaliteli olmasını gerektirir. Bu sebepten firmamız sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarını bilmekte ve buna uygun bir ekip ile çalışmaktadır. Sizlerin iç mekanlarını şekillendirecek olan ekiplerimizin işlerindeki becerileri ve kabiliyetlerinin yanı sıra ürünlere ve alanlara olan aşinalığı sayesinde de en temiz ve en titiz hizmeti sizler için çıkarmayı hedeflemektedir.

Ayrıca asma tavanlarınız ihtiyaçlarınıza göre de şekillenmelidir. Örneğin neme maruz kalacak alanlarda nem dayanıklı olarak tercih edilirken, darbeye maruz kalabilecek olan alanlarda darbeye karşı dayanıklı olan ürünler tercih edilmelidir. Bunun gibi farklı seçenekleri size sunan firmamız sizlerin tam istediğine göre uygulamalarınız yapmaktadır. Ayrıca ustalarımız montajını oldukça kolay ve pratik bir şekilde yaparken size bununla birlikte farklı hizmetler de sunabilirler. Örneğin iç mekanında aydınlatma sıkıntısı yaşayan kişiler için veya farklı bir aydınlatma tercih eden kişiler için ledli sistemler farklı şekillerde iç mekan aydınlatmaları da sunmaktadır. Bunların yanı sıra eğer bir akustik ihtiyacınız olan alanlarda ihtiyacınıza göre uygulamalar yapmakta ve estetik görüntüden ulaşmadan bunu sizlere sağlamaktadır. Örneğin çok büyük çalışma alanları için, birçok kişinin aynı alanda yaşadığı alanlar özellikle gürültüyü önlemek amacıyla tercih edilebilecek akustik özellikli tavanlar sayesinde daha rahat ve konforlu gürültüden uzak bir alana sahip olabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi daha birçok farklı uygulamaları işinde uzman olan teknik ekipleri sayesinde sizlere en iyiyi sunmayı amaçlayan firmamıza web sitemizde yer alan bir numarayla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

04 Haziran 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara