+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Çatı Tadilatı

Kocaeli Çatı Tadilatı

Kocaeli Çatı Tadilat Hizmetleri

Binalarımızın en üst kısmını kaplayan; bizi ve binamızı ısı, güneş ışınları, yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi hava şartlarından koruyan yapı bölümü çatıdır. Evimizi ve işyerlerimizi güvenlik altına almamıza, sevdiklerimiz ve çalışanlarımız için olumsuz çevresel ve iklimsel faktörleri etkisizleştirmemize yarar çatılar. Fakat her şeyde olduğu gibi çatıların da belirli zamanlarda bakımdan geçirilmesi gerekebilir ya da tadilat ihtiyacı doğuracak sıkıntılar meydana gelebilir. Kocaeli Çatı Tadilatı, evlerinizin huzuru ve işyerlerinizin güvenliği için profesyonel ekibiyle çatı tadilat hizmetleri sunmaktadır. Kocaeli Dekorasyon, sürekli olarak dış etkilere maruz kalan çatıların kullanım süresinin uzatılması, yıpranmış ve kendisinden beklenen görevi yerine getiremeyen çatı malzemelerinin değiştirilerek eski işlevini yerine getirmesi için çatı tadilatı işlemleri yapmaktadır.

Çatı aktarma, çatı yenileme, çatının izolasyonu, su ve ısı yalıtım işleri usta ekibiyle sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Tecrübeli ve Profesyonel Usta Ekibiyle Çatılarınız Emin Ellerde

Kocaeli Çatı Tadilatı, yaşam alanlarınızın en önemli tamamlayıcı parçası olan çatılarınızın tadilatında en deneyimli ustalarıyla çatılarınızı eskisinden daha sağlam ve dayanıklı yapmak da iddialı. Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri gibi tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılarına kadar dikkatli bir şekilde incelenir. Çatı aktarma ve çatı yapımı işlerinde ehil olmayan ustaların yetersiz bilgiye sahip olmaları nedeniyle ortaya çıkabilen çatı ısı yalıtımı ve çatı su yalıtımı problemleri görüntü kirliliğine ve maddi kayıplara yol açar. Dolayısıyla kaliteli ve ustalıkla yapılmayan bir çatı ısı yalıtımı, çatı kaynaklı ısı kayıplarının oluşumuna neden olurken; yetersiz çatı su yalıtımı bina içinde su sızıntısı problemlerine yol açarak ek zaman ve para kaybına yol açacaktır. Sizleri kalitesiz ve acemi işçilikten oluşabilecek tüm bu sorunlara karşı koruyup bütçenizde ekstra yükler oluşmaması için Kocaeli Çatı Tadilat, işinin ustası deneyimli ekibiyle çatılarınızın ihtiyaçlarını en ince noktasına kadar belirleyip gerekli işlemleri titiz işçilikle gerçekleştirir.

Kiremit çatı tadilatlarında su yalıtımı sağlamak için su geçirmez örtü kullanan ustalarımız, kiremitleri tek tek gözden geçirerek hasar almış kiremitleri yeniler. Baca dipleri de su sızmalarına karşı su geçirmez yalıtım malzemeleriyle koruma altına alınır. Yalıtım malzemeleri zamanla hava koşulları nedeniyle yıpranabilir. Kocaeli Çatı Tadilatı, tecrübeli ustalarıyla yıpranan malzemeleri yeniler ve daha dayanıklı ve kaliteli malzemelerle çatınızı güçlendirir.  Çatınızın kullanım ömrünü uzatmak için en son teknoloji ürünü malzemelerle en titiz işçiliği buluşturur.

 

24 Mayıs 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara