Kocaeli Gergi Tavan

izmit-gergi-tavan
21May, 2017

Kocaeli Gergi Tavan

Yaşadığı alanı renklendirmek isteyen ya da müşterilerine daha estetik bir ortam sunmak isteyenlerin tercihi olan gergi tavan, pvc kumaşın özel profiller ile uygulanacak tavana özel ekipmanları ile ısıtılarak uygulanmasına denir. Ticarethaneler, kapalı yüzme havuzları, spalar, özel yaşam alanları, alışveriş merkezleri, villa ve yalı dekorasyonu, kongre salonları, düğün salonları ve daha birçok özel ve kamuya açık ortak yaşam alanlarında hem aydınlatma sistemleri hem de dekoratif tavan uygulamaları olarak gergi tavan tercih edilmektedir. Kocaeli Gergi Tavan, daha dekoratif alanlar yaratmanız için hayalinizdeki gergi tavanı size sunmaktadır.

Tavanınızda ne görmek istiyorsanız Kocaeli Gergi Tavan, kumaş üzerine baskısını yapabilir veya kendi koleksiyonundan görseller sunarak mekanınızın tasarımına en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Arka plan aydınlatmasıyla kontrastları artırır ve böylece bütünsel olarak mekanınıza daha dekoratif ve şık bir görünüm kazandırır.

Hasarlı, çatlak ya da lekeli tavanlarınızın rahatsız edici görüntüsünden Kocaeli Gergi Tavan ile kurtulabilirsiniz. Ayrıca kiriş, görünür kablo ve tesisat borularını da gizleyebilirsiniz. Kurulumunda kirliliğe ve dağınıklığa yol açmayan Kocaeli Gergi Tavan ile homojen, pürüzsüz ve suya dayanıklı dekoratif bir tavan elde edeceksiniz.

Pratik, Dayanıklı, Hijyenik Gergi Tavanlar

Ek bir çalışma alanı talep etmeden, eşyaların yerinden kaldırılması gerekmeden pratik yöntemlerle daha göz alıcı mekanlara sahip olabilirsiniz. Kocaeli Gergi Tavan, uzun süre kalitesini kaybetmeyen her odaya uygulanabilen gergi tavan seçenekleriyle mekanlarınıza yeni bir görünüm kazandırmaktadır. Etkili bir dekorasyon aracı olan bu sistem, hem ekonomik hem uzun yıllar dayanıklıdır hem de insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Uzun süre hiç bozulmadan uygulandığı yerde durabilir ve hiç eskimeden ilk günkü görünümünü korur. Kocaeli Gergi Tavan ürünleri tamamen sağlıklı malzemelerden yapılmış olup hijyeniktir. İstediğiniz zaman çocuğunuzun odasına bile uygulamanız mümkündür. Mekanlarınızı yeniden şekillendiren gergi tavan ile alçak tavana sahip mekanlarınızı daha yüksek  görünüme kavuştururken;  yüksek tavanlarınızı görünüş olarak azaltarak daha orantılı hale getirir.

Müşterilerinizi Cezbedecek Kaliteli ve Şık Mekanlar

Yaşam alanlarınıza estetik katan Kocaeli Gergi Tavan, mağazalarınıza uygulandığında ürünlerin daha etkileyici bir şekilde sunulmasını sağlayarak ürünleri daha çok ön plana çıkarmaktadır. Mağazanıza gelen müşteriler, gergi tavan sisteminin etkisiyle kendilerini kaliteli ve özel bir mekanda hissedeceklerdir. Sunduğunuz hizmetin veya sattığınız ürünün kalitesini tamamlayan en önemli unsur mekanınızın dekorasyonunda gösterilen özen ve kalitedir. Kocaeli Gergi Tavan, müşterilerine aynı özen ve kalitede geri tavan hizmetini profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

 

Şimdi Ara