+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Köpük Kartonpiyer

Kocaeli Köpük Kartonpiyer

Kocaeli Köpük Kartonpiyer 

Kocaeli Köpük kartonpiyer in üretilmesinde kullanılan malzeme strafordan elde edilmektedir. Bu malzeme oldukça hafif ve neredeyse %95’ı havadan oluşmaktadır. Oldukça hafif olması da kedisine oldukça avantaj sağlamaktadır. Hem fiyat olarak hava uygun olması hem uygulamasının çok daha basit olması ve taşımasının çok daha kolay olması aynı zamanda ağır olmaması sayesinde yıllara meydan okumasıdır. Köpük karton Piyerler kolar yapışması sayesinde kolay kesilmesi sayesinde bu işlemler yapılırken evinizin toz duman olmasına neden olmayacaktır. Fiyat olarak %70’lere varan fiyat farkları sayesinde çok büyük bir fiyat avantajı da sağlamaktadır. Duvarda uzun yıllan kalan altıdan üretilmiş olan kartonpiyerle bir süre sonlar daha fazla dayanamamaktadır ve yapışkanı altıdan yapılmış olan ve ağır olan kartonpiyerleri tutamamaktadır ve düşmektedir. Bu da çeşitli yaralanmaya sebep olabileceği gibi bir de ekstra olarak masraf çıkarmaktadır.

Köpük kartonpiyerler aynı zamanda boyaya da altı kartonpiyerle gibi imkan vermektedir. Dilediğiniz renkle renklendirebileceğiniz gibi kararması veya pislenmesi durumunda da hemen boyama imkanınız yer almaktadır. Dekoratif olarak iç alanları tamamlamakta ve güzelleştirmekte ve en sade şekilde kullanabileceğiniz gibi istediğiniz şekiller sayesinde ve istediğiniz renkler sayesinde bulunduğunuz alanlara farklı ambiyanslar katabilmektesiniz.

Firmamız sizin için ve istekleriniz için özel bir çaba sarf etmektir. Özellikle müşterilerimizin isteklerine tam ve en hızlı şekilde cevap vermek en önemli ilkelerimizdendir. Bunların yanı sıra tertipli ve profesyonel çalışanlarımız, isteklerini istediğiniz şekilde tarif edebileceğiniz teknik elemanlarımız, herhangi bir sorunuz veya arzunuz olduğu takdirde iletişime geçebileceğiniz elemanlarımız sayesinde amacımız devamlı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektedir.

Evinize yenilerken hayalinizdeki görünüme ulaşmak için ve evinizi en iyi şekle getirebilmek için sizlere köpük kartonpiyerler ile birçok farklı hizmet de sunmaktayız. Evinizin alanlarını şekillendirebilir, duvarlarınıza dekoratif alanlar elde edebilir, süslemeler ile alanların güzelliklerine güzellik katabilirsiniz. Aynı zamanda kartonpiyerden yapılmış uygulaması oldukça kolay olan tavan uygulamalı ve kartonpiyerler ile birlikle ledli sistemlerin de bir araya gediği hizmetleri sizler için sunmaktayız. Hayalinizde şekilleri kendiniz oluşturabilir veya şimdiye kadar ki çalışmalarımızdan esinlenebilirsiniz. Eviniz veya alanınız için en iyi ve en uygun uygulamalı sizler ile beraber anlaşarak ve yerinde görerek karar vermeyi tercih etmektedir. Mükemmelliği şansa bırakmayan ekiplerimiz uygulama sonrasında da siz değerli müşterilerimize en olarak destek hizmetleri de sunmaktadır. Bunun için web sitemizdeki numaradan bizlere en kısa sürede ulaşabilir ve ilgili tüm sorularınızı gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.

12 Haziran 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara