+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Laminant Parke

Kocaeli Laminant Parke

Kocaeli Laminant Parke

Laminant parkeler, ağaçların işlenmesi sırasında arta kalan ürünlerden olan talaşın, preslenmesi ve üzerine de reçine emdirilmiş kağıt ile baskı yapılması neticesinde üretilirler. Kocaeli Laminant Parke çevre dostudur. En güzel tarafı da içinde siz otururken eşyalarınız evdeyken de  parkelerin döşemesinin yapılabilmesidir.

Evinizde zemin döşemesinde kullanabileceğiniz gibi  işyerlerinizi de laminant parkeler ile döşemeyi tercih edebilirsiniz. Bu bize hem kullanımı rahat hem de estetik bir ortam sağlayacaktır. Çünkü laminant parkelerde istediğiniz rengi deseni bulup dekor amacıyla kullanmanız da mümkün. Siz gelip rengi deseni seçtikten sonra firmamızın işinde profesyonel ekipleri en kısa sürede istediğiniz alana laminant parkeleri döşemektedirler. Peki, neden mi laminant parkeyi öneriyoruz. Laminantların üzeri selülozik filim tabakası ile kaplıdır o nedenle ağaç malzemeye göre kullanımı daha kolaydır, bakımı kolaydır. Maliyeti de ahşap malzemelere göre daha azdır.

Kocaeli Kaliteli ve Dayanıklı Laminant Parkeler

Güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Temizlemesi kolaydır elektrik süpürgesi ile süpürüp  nemli bezler ile silebilirsiniz, hijyeniktir, antialerjiktir, leke tutmaz yani eğer emekleyen bebeğiniz varsa parke tam size göredir. Evde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır. Ahşap malzemeyi kullanırken meydana gelen çizikleri ve renk solmalarını gidermek için belli aralıklarla yapmak zorunda olduğunuz sistre ve cila  işlemiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Yine ahşap malzeme ağaç kurtlarına karşı dayanıksızdır. Laminantta onlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Isıya dayanıklı oluşu yerden ısıtmalı  sistemlerin döşenmesine karşı dayanıklıdır eğer yerden ısıtmalı bir eviniz ya da büronuz varsa tercih edeceğiniz en güzel ürün laminant parkelerdir. İşyerinizin döşemesinde kullandığınız ve ayakkabılarınız ile üzerinde gezdiğiniz parkeleriniz çizilmeyecektir. Ayrıca laminant parke taş  zeminlere göre kış aylarında kullanımı daha rahattır. Döşeme yapıldıktan sonraki geçirdiğiniz ilk kışta evinizi daha sıcak tuttuğunu göreceksiniz. Bu da size daha az yakıt masrafı demektir. Ayrıca Diğer bütün yer döşemelerine  göre hem ucuzdur hem masrafsızdır, hem de sizi hiç yormadan çabucak döşemesi yapılabilir.

İstediğiniz Renk ve Desende Laminat Parke

Laminat parkelerimizde farklı yüzey ve formatlara sahip seçeneklerimiz sizleri beklemektedir. En kısa sürede web sitemizde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilir ve istediğiniz soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca işinde profesyonel ekiplerimiz ile isteklerinizi bize dile getirebilir ve her aşamada en mükemmel laminant parkeyi sizler ile buluşurmamızı sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar laminant parke sektöründe kullandığımız ürünler ile ve işinde iyi olan ustalarımız sayesinde yıllar boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadan parkelerinizi en kısa zamanda siz de döşetebilirsiniz. Ekiplerimizin temiz ve titiz çalışma anlayışları sayesinde planlı, temiz ve düzenli bir şekilde laminant parkeleriniz döşenebilecektir. Kocaeli Dekorasyon.

15 Haziran 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara