+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Saten Boya

Kocaeli Saten Boya

Kocaeli Saten Boya Hizmetleri

Kocaeli saten boya uygulama ve satış yeri olarak sizlere birtakım bilgiler sunmak istiyorum.

Duvar boyasında kullanılan üç çeşit boya vardır, parlak, yarı mat ve mat. Saten boya diye bilinen boyamız yarı mat boyalardır. Profesyonel ekiplerimiz boya uygulamasının en iyi şekilde sonuçlanabilmesi adına öncelikle zemindeki hataları yok etmek amacıyla boya uygulamadan önce zemine macun ya da alçı sürer daha sonra da boyayı uygular. Bunun sonucunda ise kullandığımız kaliteli boyalar sayesinde de duvarınıza ipeksi bir görünüm kazandırmış oluruz.  İşte duvara kazandırdığı bu  ipeksi görünümden  dolayı da  bu boyaya saten boya denmiştir. Zeminin pürüzsüz ve parlak olması gelen ışığın büyük bir kısmının yansımasına sebep olur. Bu da mekanı daha geniş gösterir. Saten boyaların kusursuz bir görünüşleri vardır, bu sayede  mekana dekoratif  bir farklılık kazandırmış oluruz. Ayrıca kullanım açısından da sunduğu kolaylıkları sayesinde de zahmetli bir boya çeşidi de değildir.

Saten boyalarla boyanmış duvarları silebilirsiniz; örneğin kalorifer peteklerinizin bağlantı yerlerinden duvarlarınızın is olması durumunda nemli bir bezle rahatlıkla silebilirsiniz diğer  boyalarda olduğu gibi duvarı silince boyalar elinizdeki beze gelmeyecektir. Ayrıca saten  boyalar su itme özelliğinden dolayı çocuğunuzun resim yaparken kullandığı pastel boyaları duvardaki boyaya ulaştırmayacaktır. Aynı şekilde elinizdeki çay, kahve, kola, gibi maddelerin lekelerine karşı da aynı şekilde sadece nemli bir bez ile silerek lekeden kurtulabilirsiniz.

Kocaeli Saten Boya Satış ve Uygulama

Kocaeli Dekorasyon firması olarak hedeflediğimiz başarı müşterilerimizi daima memnuniyetidir. İşten önce, iş sırasında ve iş bitiminde de müşterilerimizin hala memnun olmasını sağlamak ve daha sonrasında da herhangi bir sorunları olduğunla onlar ile bir arada olmak ve problemlerine çözüm getirmek niyetindeyiz. Bu sebeple siz değerli müşterimizin alanlarına saten boya işlemi yaparken en kısa sürede fakat temiz ve tertipli bir şekilde işi teslim ederiz. Müşterilerimizin isteklerine kulak verir ve daima tam olarak onların istedikleri gibi olması için çaba sarf ederiz. Mutlu müşterileri hedefleyen firmamız müşterilerimizin saten boya alanındaki her türlü isteğine cevap verebilecek ekip ve donanıma sahiptir. Bu sayede ekiplerimiz sizin için en profesyonel hizmeti sunacaktır.

Saten boya hizmetlerinin yanı sıra daha birçok hizmet türünde de aynı hizmet anlayışına sahip olan firmamız ve firmamızın nadide çalışanları sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına daima büyük çaba göstermekteyiz. Bizlere olan her sorunuza anında cevap verebilmek adına, sizlere en üst düzeyde hizmet verebilmek adına bizlere iletişim numaramızdan da ulaşabilir ve bilmek istedikleriniz hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

18 Haziran 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara