+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Söve

Kocaeli Söve

Kocaeli Söve Hizmetleri

Kocaeli dekorasyon tadilat olarak, kocaeli söve kapı ve pencerelerin dış cephesine başak kısımlarına yapılır. Yapılma amacı kapıları ve camları dışarıdan hemen yağmur sularına karşı korumaktır. Bu sebeple aynı zamanda dışarıdan bakıldığında da binanıza estetik bir görünüm sunmaktadır. Çıkıntılı görüntüsü, farklı rengi ve değişik malzemesi sayesinde yararlarının yanı sıra estetik görünüm işin de oldukça önemlidir. Söveleri olmayan evlerde dış cepheden bakıldığında daima bir eksiklik görünmektedir. Bu sebeple güzel ve estetik bir görünüm için daima söveyi tavsiye etmekteyiz.

Söve uygulamalarını sadece dış mekanlarda değil aynı zamanda iç mekanlarda da yapmaktayız. İç mekanlara uyguladığımız kemer, asma tavan, kartonpiyer gibi uygulamaların yanı sıra estetik amacı olarak veya dekoratif olarak daha farklı görüntü elde etmek isteyen müşterilerimiz iç iç mekanlarına söve uygulamaları yapmaktayız. Bu sayede aynı zaman da yağmur sularından bir kat daha fazla koruma sağlamış olacaksınız.

Söve yapılmadan önce muhakkak bilenler ile istişare edilmesi gereklidir. Bu sayede binanın stiline uygun bir söve seçilerek estetik görünüm kaybedilmemiş olur. Bunun yanı sıra dış mekânımı iç mekânımı uygulanacağına göre aynı zamanda söve uygulanacak yerin koşullarına göre söve için kullanılacak malzemenin yapısına karar verilmelidir. Daha sonra ölçülerin doğru bir şekilde alındığından ve boşluk kalmayacak şekilde bir montaj için gerekli hazırlıkların yapıldığından emin olunmalıdır.

Sövelerin kapıların veya pencerelerin çerçevesine bağlanmasına sövelerin montajı denir. Bu aşamaya geçilmede önce önceki aşamaların doğru bir şekilde yapıldığından emin olunmalıdır. Sövenin çeşidine göre montaj şekli de değişebilmektedir.

Sövenin uygulanabilmesi için profesyonel bir ekibin varlığı şarttır. Aksi takdirde ürün bilgisizliği veya uygulama bilgisizliği nedeniyle kazalar meydan gelebilecekken aynı zaman da uzun ömürlü, dayanıklı hatasız bir uygulama gereklidir bunun için firmamızın seçtiği ekipleri daima bu özelliklerin hepsine sahip, alanında deneyimli ve ürün bilgisine sahip kişilerden oluşturmuştur. Bu ekipler sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi amaçlamaktayız.

Kullandığımız malzemeler ile de aynı zamanda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde söveleri kullanmanızı amaçlamaktayız. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda ekiplerimiz ve elemanlarımız daima memnuniyetiniz için çabalamaktadır. Bunun için herhangi bir durumda veya isteğinizde web sitemizde yer alan numaradan firmamızın yetkili kişileriyle iletişim kurarak isteklerinize cevap vermek için çalışmaktayız. En kısa sürede ve en iyi hizmeti sağlayabilmek adına tüm ekibimizin birbiri ile bağlantısını sağlamakta ve sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

 

26 Haziran 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara