+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Su Yalıtımı

Kocaeli Su Yalıtımı

Kocaeli Su Yalıtımı

Kocaeli Dekorasyon ve Tadilat olarak siz değerli müşterilerimize Kocaeli Su Yalıtımı hizmeti de vermekteyiz.

İzolasyon, tabiatın ve içinde bulunduğumuz mekanların korunması için yapılan bir eylemdir. Bu sayede yaşadığımız ortamı izole eder ve sağlıklı bir yaşama sahip olurken aynı zamanda tabiatı da korumuş oluruz. Kocaeli Su Yalıtımı da izolasyon yöntemlerinden birisi olarak, amaç suyun sızmasını engelleyerek bu sayede yapılara zarar vermesini engellemektir. Özellikle kış aylarında suyu sızmasından kaynaklı olarak birçok problemler yaşanmaktadır. Yağmur yağdıkça veya karlar erimeye başladıkça sızdığı ortamda nem oluşturmaya başlar. Özellikle en üst katta oturanlarda meydana gelebileceği gibi en alt katta oturanlarda da meydana gelmesi oldukça fazladır. Sıvının sızması ise duvarlarda veya tavanda nemlenme kaynaklı olacak küflenme meydana gelebilmektedir ve duvarlar hasar görmekle beraber sağlığımıza da risk altına girebilmektedir. Bu sebeple bu gibi durumlardan korunabilmek amaçlı olarak su yalıtımları yaptırılması gerekmektedir.

Kocaeli Su Yalıtımı nın Avantajları

Kocaeli Su Yalıtımı yaptırmak oldukça önemlidir. Küflenmenin yanı sıra binamız için çok önemli olan paslanmasını da engellemeye yarayacaktır. Binaların bütün yükünü taşıyan onları dik tutan yapılar demilerdir. Demirlerin paslanması, çürümesi durumunda demirlerin taşıma kapasitesi azalacaktır. Binayı bu gibi etmenler için de su yalıtımı yaptırmak oldukça önlemlidir. Öte yandan yapılara zarar veren diğer etmenler ise toprağın nemi, yapı inşa edildiği zamanda zeminde bulunan nem, yer altı suları, banyo ve tuvalette kullanılan iş kaynaklı sular temas ettiği yerlere zarar vermektedir.  Bu sebeple betonun çürümemesi için, demirlerin çalıma kapasitesinin azalmaması için, binaların devamlı olarak güvenli kalabilmesi için, duvarlarda betonlarda çatlama meydana gelmemesi için su yalıtım uygulaması muhakkak yapılmalıdır.

Su Yalıtımı Uygulama Alanları

Su yalıtımı dilediğinin hemen hemen her alana uygulayabilmektesiniz. Özellikle binanıza su girebilecek olan alanlara stratejik yerlere özellikle yapılmaktadır. Bu alanlar toprak ile temas eden duvarlar, alanlar yani nem tutma olasılığı yüksek olan yerler, suların birikip daha sonra akma veya sıma yapabileceği yerler, dış duvarlar, teraslar, balkonlar, çatıları, banyo, tuvalet gibi neme ve ıslaklığa müsait olan yerler özellikle yapılmaktadır.

Bu gibi problemler ile karşılaşmamanız için firmamız siz değerli müşterilerini en iyi malzemeler ile en başarılı ve profesyonel teknik ekibi sayesinde size su yalıtımı yapmaktadırlar. Bir telefon ile bizlere ulaşabilir, sormak istediğiniz her soru için iletişim hattımızdan yararlanabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyeti işimiz en iyisi olduğunu için sizleri mağdur olmadan en iyi alanlarda yaşamanız için, bir mağduriyetiniz varsa da en kısa zamanda en profesyonel biçim de çözmek için hizmet vermekteyiz.

02 Temmuz 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara