Körfez Dekorasyon

körfez dekorasyon

Körfez Dekorasyon

Dekorasyonun amacı, içinde bulunulan ortamın kullanım amaçlarına ve estetik olarak göze hitap etme şeklinde değişikliğe gidilmesidir. Körfez dekorasyon hizmeti veren firmamız olarak, dekorasyon yapacağınız ortam için en iyi kullanım amacını karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak saptayabiliriz. Bunun dışında körfez dekorasyon, istek ve beklentileriniz doğrultusunda çalışacaktır. Asma tavan, boya badana, PVC doğrama, duvar kırma ve tüm ihtiyaçlarınıza yönelik dekorasyon hizmeti sağlamaktadır. Körfez dekorasyon, işinin ehli ustalarıyla birlikte %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Körfez Tadilat

Körfez tadilat hizmeti gösteren firmamız; ev, ofis ve tüm resmi kuruluşlar için tadilat hizmeti vermektedir. Körfez tadilat yeterli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosuyla birlikte tüm tadilat işlemlerinizi sorunsuzca halletmektedir. Piyasadaki en makul fiyata en iyi kaliteyi vaat ediyoruz.

Körfez tadilat hizmeti gösteren firmamız, tüm duşakabin, cam balkon, asma tavan tadilatı, PVC doğrama, mutfak ve banyo tesisatı, su tesisatı, iç mantolama, kartonpiyer, kısaca evinizin ve ofisinizin içerisindeki her türlü tadilat işlemlerini yapmaktadır. Daha fazla bilgi için körfez tadilat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Körfez Mutfak Tadilatı

Mutfaklar, şüphesiz ki evimizin en önemli alanıdır ve burada yaşanan herhangi bir sorun günlük rutinimizi zora sokmaktadır. Körfez mutfak tadilatı yapan firmamız, mutfak dolaplarından duvar ve zemin kaplama yahut fayanslarına, beyaz eşyalardan duvar ve zemin seramiklere, mutfak aydınlatmasından mutfak su tesisatına kadar her türlü tadilat işleminizi yapmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir  ve beklentileriniz doğrultusunda tüm sorunlarınızı en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Körfez Banyo Tadilatı

Körfez banyo tadilatı hizmeti veren firmamız, banyonuzda yaşadığınız dışakabin, küvet, duş teknesi, jakuzi, lavabo, zemin ve duvar seramiği, klozet ve su tesisatında yaşanan her türlü problemlerinizi çözmektedir. Körfez banyo tadilatı, piyasada bulabileceğiniz en iyi fiyata, en üst kaliteyi sizlere sunuyor. Körfez banyo tadilatı firmamız işinin ehli ustalarıyla birlikte tam müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Körfez Duşakabin

Körfez duşakabin tadilatı yapan firmamız, duşakabinlerinizde yaşadığınız her sorunun icabına bakacaktır. Duşakabin cam patlaması, menteşelerin yerinden oynaması, su sızdırması, kızakların yerlerinden oynaması yahut kırılması, teker kırılmaları, duşakabin oksitlenmeleri gibi sorunlarınızı halletmektedir. Körfez duşakabin firmamız, şeffafi güleryüzlü, dürüst ve güvenilir hizmetiyle müşterilerinden %100 olumlu dönüş almaktadır.

Körfez Su Tesisatı

Körfez su tesisatı firmamız; şahsi, özel yahut tüm kuruluşların sıfırdan tesisat kurulumu ve tesisat tadilat işleriyle ilgilenmektedir. Körfez su tesisatı olarak, işinin ehli ustalarla istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda çalışmaktayız. Sıhhi tesisat montajı, radyatör tesisatı, klima ve şofben bakımı, klozet lavabo tesisat ve onarımı, su kaçağı gibi daha bir çok derdinizi en kısa sürede çözeceğiz. Müşteri memnuniyetini esas alan uzman kadromuz, yaptığı işin sorumluluğunu üstlenmiştir. Körfez su tesisatı işlemlerinizin ardından doğabilecek tüm sorunlarda müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.