+90 533 261 19 39

Sosyal Medyada Biz}

Vizyon & Misyon

izmit-dekorasyon-tadilatMİSYON
* Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
* Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
* Ana faaliyet alanı kocaeli dekorasyon, tadilat, inşaat ve yapı olan Evim Kocaeli Dekorasyon , danışmanlık, problem tespiti ve çözümü, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman  kadrosu ve makine parkı ile dünya standartlarında hizmet vermek,
* Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.

VİZYON

* Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak
* Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Kocaeli’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Şimdi Ara