Yarımca Dekorasyon & Tadilat

yarımca dekorasyon tadilat

Yarımca’da tadilat hizmeti veren firmamız alanında uzmanlaşmış kadrosu ile siz müşterilerimizin amaçlarını esas alarak çalışmaktadır. Tüm şahsi, özel ve resmi kurumlar için bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Yarımca tadilat firmamızın verdiği hizmetler tüm tadilat işlemlerini kapsamaktadır. Bizi arayıp sorununuzun ne olduğunu söylemeniz yeterlidir. Firmamız verdiği hizmet ile sizi farklı farklı ustalarla uğraştırıp vakit kaybettirmek yerine, tüm işlemlerinizi tek elden tek firmayla halletmenizi, akabinde muhattabınızın da tek kişi olması sayesinde tüm ilginizi bize yöneltmenizi sağlıyoruz. Böylece tüm isteklerinizi sorumlu bir kişiye yöneltecek, sorumlu kişi de ekip çalışmasına dayanarak size tam teşekküllü ve kaliteli hizmet sağlayacaktır. Yarımca tadilat işlemleri; banyo, tavan, mutfak, balkon, duvar ve tüm ev-iş eşyalarınızın tadilatını yapmaktadır.

Yarımca Banyo Tadilatı

Banyo, evimizin önemli bir alanı olmakla birlikte burada doğan sıkıntılar herkese zorluk yaşatabilmekte. Yarımca banyo tadilatı hizmet firmamız ile asıl amacımız zorlaşan gündelik hayatınızı eskisinden de daha iyi hale getirmektir.

Duşakabin ve küvetlerinizde yaşayabileceğiniz problem tüm banyonuzu sıkıntıya düşürebilecek büyüklükte olabilir. Su tesisatından kaynaklanan ya da duşakabin ve küvetlerinizin çatlaması nedeniyle oluşan su sızmaları yahut su basmaları, banyonuza büyük tahribat verecektir. Yarımca banyo tadilatı olarak bu tahribatın giderilmesiyle birlikte klozet, lavabo, su gider hat borularında yaşanan tüm sıkıntıların çözümü için çalışıyoruz. Yarımca banyo tadilatı firmamız usta kadrosu ile sorunlarınızı her açıdan değerlendirecek ve buna bağlı olarak çözüm odaklı çalışacaktır.

Yarımca Mutfak Tadilatı

Mutfak, aynı banyo gibi evin en önemli bölümlerinden biridir ve burada oluşan problemler de ailenin huzurunu ciddi derecede kaçıracaktır. Yarımca mutfak tadilatı firmamız bünyesinde çalıştırdığı bilgi birikimi ve tecrübesi yıllara dayanan ustalar sayesinde bu problemlere en etkin ve kalıcı çözümü bulmayı amaç edinmiştir.

Yarımca mutfak tadilati hizmetimiz ile mutfağınız içerisindeki her tür eşya, zemin fayansı, duvar fayansı yahut kaplaması, dekoresi, tavanı, balkonu, mutfak aydınlatması, su tesisatı ve buna bağlı gelişen tüm problemleri inceler ve çözer. Yarımca mutfak tadilatı hizmeti veren firmamız kaliteyi amaç edinmiştir ve tadilatını yaptığımız mutfakların uzun yıllar hatta mümkünse bir daha hiçbir zaman sıkıntı yaşamamasını hedefler.

Yarımca Kalorifer Tesisatı

Isınmak, insanlığın varoluşundan beri genlerimize işlenmiş bir ihtiyaçtır. Zorlu kış dönemlerinde özellikle evinde küçük çocuk yahut yaşlı, hasta bakımı gerektiren kimseler için ısınma açısından herhangi bir sorun yaşanmamalıdır. Bunun için kalorifer ve bağlı bulunan apartman yahut işletmeler için düzenli kazan bakımları çok önemlidir. Bu bakımlar atlandığı zaman büyük bir sorun ve maliyet olarak karşımıza çıkma ihtimali çok yüksektir.

Düzenli bakımı aksatılmış kaloriferler için Yarımca kalorifer tesisatı hizmeti veren firmamız siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede piyasadaki en uygun fiyatlara mal etmeye çalışarak memnuniyetiniz için uğraşacaktır.

Yarımca kalorifer tesisatı hizmeti veren firmamız bünyesinde barındığı kadrosuyla birlikte güveninizi sağlamayı hedefler. Kalorifer kazan tesisatı, genleşme tankı değişim ve tamiri, kalorifer ve radyatör temizliği, pompa bakım onarımı ve yenilenmesi, kalorifer kazan devir-daim’i, kombi tesisatı gibi türlü türlü sorunlarınız için Yarımca kalorifer tesisatı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilir, sorunlarını anlatıp akabinde çözüm yoluna birlikte gidebiliriz.

Yarımca Duşakabin

Duşakabin, banyomuzda bulunan ve duş almayı bizim için oldukça pratikleştiren bir üründür. Ancak özellikle uygun fiyata alınmış duşakabinlerde arıza ve problemler meydana gelebilir. Uygun fiyata mal edilmiş duşakabinlerde malzeme kalitesizliği söz konusudur. Bu kullanılan malzemeler olması gerektiğinden daha kısa zamanda aşınarak banyonuzda büyük bir problem haline gelebilir.

Yarımca duşakabin kurulumu ve tamiri yapan firmamız ile alanında uzman ustalarımız problemlerinizin çözümü için hızlı ve atik davranmaktadırlar. Duşakabininizde meydana gelen rulman kayması, duşakabin cam patlaması, duşakabin raylarının yerinden çıkması, menteşelerinin yerlerinden oynaması yahut çıkması, duşakabin oksitlenmesi gibi durumlar için Yarımca duşakabin firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunların dışında duş teknesi, küvet, jakuzi gibi ürünlerinizin kurulumu ve tamiratını da yapmaktayız.

Fiyat bilgisi arızanın boyutuna ve malzeme ihtiyacına göre belirlenecek olup, piyasadaki en uygun fiyata en kaliteli işi yapacağımızın garantisini veriyoruz.