Kocaeli Dekorasyon

Kocaeli Ev Ofis Villa Dekorasyonu Mutfak ve Banyo Tadilatı Kocaeli Tadilat

Yahyakaptan Dekorasyon ve Tadilat

0533 261 19 39

Ekonomik ve uygun fiyat garantisi vererek, Yahyakaptan Dekorasyon firması olarak Kocaeli genelinde evinizi baştan tasarlayalım mottosu ile yola çıkan bir firmayız. Bütün dekorasyon işlerinde dilerseniz web sitemizde olan görsellerden beğendiğiniz görseli seçerek evinize uygulamamız için bizi arayabilirsiniz. Kocaeli’nin bir çok ilçelerinde verdiğimiz hizmetleri Yahyakaptan Evim Yapı Dekorasyon  adıyla Yahyakaptan Bölgesinde vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yahyakaptan Ev Daire Tadilatı

Evinizin banyo tadilatı, mutfak tadilatı, tuvalet tadilatımı yaptırmak istiyorsunuz?

Yahyakaptan dekorasyon olarak evinizi tasarlamanın tam zamanı. Evinizin birçok yerine kullanacağınız
birçok seramik çeşitleri vardır. Seramik, Granit, Fayans, Kalebodur, Andazit, bunların her biri ayrı ayrı bir işçilikle yapılmalıdır. Kocaeli’da bu işleri yapan bir çok serbest çalışan usta olduğunu iddia eden kişiler vardır. Biz Yahyakaptan dekorasyon olarak firmamızda çalışan ustalarımız özenle seçilmiştir ve sertifikaları ve ustalık belgeleri tam’dır. Yahyakaptan Seramik Tadilatı Granit ve Kalebodur Tadilatı ve Andazit Tadilatı işlerinin nasıl uygulandığını kısaca sizlere anlatalım.

Yahyakaptan Seramik Banyo Tadilatı

Ankaranın tüm İlçe ve semtlerinde olduğu gibi Yahyakaptan Dekorasyon olarak Seramik Banyo Tadilatı yaptırmak isteyenler için kısa bir bilgi verelim. Banyonuzda eski seramik varsa eski seramiklerinizi kırarız. Duvarları sıva yardımı ile sıva yardımı ile terazi ve mastara alırız. Sıvanın kuruması için 24 saat beklenir ve seramiğe başlamak için lazer terazi ile kot alırız. Flexli seramik yapıştırıcısı hazırlanır 0.10mm taraklı mala yardımı ile hazırlanmış duvara kalekim uygulaması yaparız. Sonra seramik duvara yapıştılır. Seramiği yapıştırmak için seramiğin arasına 0.2 veya 0.3 klips takılır. Diğer seramik yapıştırılır takoz yardımı ile dengeye alınır ve bu şekilde seramik yapım işlemi devam eder. Duvara uygulanmış seramiğin kuruma süresi 24 saattir. Sonra seramik arasındaki klipsler plastik tokmak ile sökülerek seramiğin arasında kalan kalekimler derz dolgu yapılması için temizlenir. Slikonlu derz dolgu harcı hazırlanır ve derz malası ile seramik arasına derz uygulanır ve 7- 14 dakika bekledikten sonra derz süngeri ile silinir. Seramik duvar kaplama işlemi tamamlanır.

Granit ve Kalebodur Tadilatı

Evinizin Mutfak, Banyo, Tuvalet, Koridor ve Balkonlarınızın zeminlerini Granit ve Kalebodur Tadilatı yaptırabilirsiniz. Yapım aşamasını kısaca anlatalım.

İşleme başlamadan önce zemindeki yıpranmış kırılmış eski granit kalebodur vs. malzemeler sökülerek temizlenir ve şap yardımı ile yüzeyin düzeltilmesini yaparız. Atılan şapın 24 saat kurumasını bekledikten sonra su izolasyonu rulo yardımı ile 2 kat uygulanır. Su izolasyonunun tam kuruma süresi 24 saattir. Flexli yapıştırma harcı su ile hazırlanır ve 0.15mm tarak yardımı ile zemine uygulanır. Granit veya Kalebodur zemine yapıştırılır. 0.2mm klips granit veya kalebodurun arasına konulur ve 2’inci parça yapıştırılır. Plastik takoz takılarak dengeye alınır ve bu sekilde devam edilir. Zemine uygulanmış Granit ve Kalebodur Tadilatı 24 saat kurumaya bırakılır. Granit veya Kalebodurun arası derz dolgu için temizlenir. Slikonlu derz dolgu harcı hazırlanır ve derz malası ile granit veya kelebodurun arasına derz uygulanır ve 7- 14 dakika bekledikten sonra derz süngeri ile silinir. Granit ve Kalebodur Tadilatı tamamlanır.

Yahyakaptan Banyo Dekorasyonu

Yahyakaptan komple banyo tadilatı ve dekorasyon işleriniz tek bir elden sıkıntı yaşatmadan anahtar teslimi yapılmaktadır. Dilerseniz sadece Duşakabin montajı ve tedariği de sağlamaktayız.

Yahyakaptan Dekorasyon ve Tadilat

Yahyakaptan Andazit Tadilatı Villalarınızın, hobi bahçelerinizin, ıslak zeminlerinizin, basamaklarınızın kaymaması için yapılan Yahyakaptan Andezit Tadilatını kısaca anlatalım.

Andazit yapım aşamasın başlamadan önce zemin mastar ve terazi yardımı ile düzeltilir. Kum ve çimento kürek yardımı ile karıştırılarak hazırlanır. Çimento ve su kova içinde karıştırılarak şerbeti katı bir şekilde hazırlanır. Karıştırılan kum ve çimento zemine mala yardımı ile terazili bir şekilde yayılır ve üzerine bir litre hazırlanan şerbet dökülür. Andazit taşı yapıştırılır ve plastik tokmak yardımı ile dengeye alınır ve yapım aşaması bu sekilde devam eder. Aralarında kalan küçük boşluklar mil kum ve çimento birbirine karıştırılarak fırça yardımı ile araları doldurulur. Andazit Tadilatı Yahyakaptan bu şekilde tamamlanır.

0533 261 19 39

Kocaeli Dekorasyon Kocaeli Tadilat

Kocaeli Ev Ofis Villa Dekorasyonu Mutfak ve Banyo Tadilatı Kocaeli Tadilat

0533 261 19 39

error: Content is protected !!